728 x 902017 Mercedes G Serisi Güncellenerek Geliyor

2017 Mercedes G Serisi Güncellenerek Geliyor

Mercedes'in 37 yıl önce üretimlerine başladığı G Serisi modelleri günümüzde bile varlığını korumaya devam ediyor. Markanın değişmeyen tek modeli olarak kabul edilen G Serisi'nin 2017 modeli test esnasında görüntülendi. 

Tahmin edileceği üzere aracın dış tasarımında her hangi bir değişikliğin yaşanmadığı dikkatlerden kaçmıyor. İç mekanında ise daha geniş ve ferah bir ortamın sunulmasıyla birlikte teknolojik donanımlara da yer verileceği belirtiliyor. Her modeliyle çok daha modern ve teknolojik bir iç mekan tasarımıyla ortaya çıkan modelin dış mekan tasarım çizgisini bozmadığı görülüyor. 

İç mekan teknolojilerinin yanı sıra ikinci büyük değişikliğin ise motor ve şanzıman seçeneklerinde meydana geleceği ifade edliyor. Henüz motor seçenekleri netleşmese de 2017 Mercedes G Serisi AMG modelinin bünyesinde 4.0 litre hacminde çift turbo tarafından desteklenen V8 güç ünitesinin yer alacağı ve 604 HP değerinde güç elde edileceğine vurgu yapılıyor.

Ultra lüks olarak modeller arasına girecek olan 2017 Mercedes G Serisi'nin 2017 yılının son çeyreğinde gün yüzüne çıkarılması bekleniyor.

img
Engin
EDITOR
PROFIL