728 x 902017 Lada Kalina Türkiye'de Satışa Sunulacak Mı?

2017 Lada Kalina Türkiye'de Satışa Sunulacak Mı?

2016 yılında ortaya çıkan ve 2017 yılında da ülkemizde satışa sunulacağı ifade edilen Lada Vesta modeli bilindiği üzere kısa bir süre önce Avrupa pazarında satışa sunulma onayı aldı ve bununla birlikte resmi fiyat listesi de açıklandı. Şimdi de gözler Türkiye'de satışa sunulacağı tarihin açıklanmasında olup Lada'nın bir modelinin daha ülkemizde satışa sunulacağı ile ilgili olarak haberler ortaya çıkmaya başladı.

Ne Zaman Satışa Sunulması Planlanıyor?

Hatchback, SUV ve SW karışımı olduğu görülen ve detayları henüz tam olarak ortaya çıkmayan 2017 Lada Kalina modelinin de bu yıl içerisinde ülkemizde satışa çıkacağı iddia edilse de henüz firma tarafından yapılmış resmi bir açıklama bulunmuyor.

2017 Lada Kalina Türkiye Fiyat Tahminleri

Lada Vesta modelinde olduğu gibi 2017 Lada Kalina modelinin de satışa sunulması durumunda ilk olarak satış fiyatı sebebiyle büyük bir ilgi görmesi bekleniyor. Tamamen tahminlere dayanmakla birlikte 2017 Lada Kalina modelinin ülkemizde ortalama 30 ile 35 bin TL arasında olması bekleniyor.

Tüm bunların yanı sıra Vesta modeliyle ilgili olarak ortaya atılan iddialar göz önüne alındığında 2017 Lada Kalina modeli için de ortaya atılan iddiaların havada kalacağı ihtimali üzerinde duruluyor.

img
Engin
EDITOR
PROFIL