728 x 902017 Kia Picanto Fiyatı Açıklandı

2017 Kia Picanto Fiyatı Açıklandı

2017 Kia Picanto modelinin ilk ipucu görseli ortaya çıktı. Küçük şehir otomobilleri arasında kendini gösterecek olan aracın karşısında ise Hyundai i10 gibi oldukça büyük bir rakip yer alıyor. Bilindiği üzere Hyundai tarafından ülkemizde yatırılan yatırımlarla doğru orantılı olarak özellikle i Serisi modelleri büyük bir ilgi görüyor.

Kia tarafına bakıldığında ise ülkemizde özellikle Qashqai modeliyle SUV segmentinde büyük bir ilgi görüyor. 2017 Kia Picanto modelinde ise doğru bir fiyat stratejisiyle birlikte rakipleri karşısında yüksek satış rakamlarına ulaşabileceğini ifade edebiliriz. 

Ortaya çıkan ipucu görsele bakıldığında ise geniş ön ızgaranın yer aldığı ve aracın da genel olarak sportif bir görünüm çizeceği düşünülüyor. 

65 HP güç değerine sahip olan 1.0 litrelik 3 silindirli ve 85 HP'lik 1.25 litre hacminde 4 silindirli motor seçenekleriyle satışa sunulacak 2017 Kia Picanto modelinin boyutlarında ise büyük bir değişiklik yaşanması beklenmiyor. 

Araç 2017 yılı başlarında 8 bin 500 Sterlin'den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak olup ülkemizdeki fiyatlarının ise hangi seviyede yer alacağı henüz bilinmese de 2016 fiyatlarına yakın olacağı tahmin ediliyor.

img
Engin
EDITOR
PROFIL