728 x 902017 İstanbul Otomobil Fuarı Ne Zaman Başlıyor? Hangi Marklar Var?

2017 İstanbul Otomobil Fuarı Ne Zaman Başlıyor? Hangi Marklar Var?

2 yılda bir düzenlenen İstanbul Otomobil Fuarı bu yıl da 21-30 Nisan tarihleri arasında kapılarının açacak. 16.sı düzenlenecek olan İstanbul Otomotiv Fuarı Beylikdüzü Tüyap'ta yapılacak. Bu yıl geleceğin otomobilleri teması ile ziyaretçilerini karşılayacak olan İstanbul Otomobil Fuarının 600 bine yakın ziyartçi ağırlayacağı tahmin ediliyor. 

16.sı düzenlenecek olan İstanbul Otomobil Fuarına pek çok marka katılmama kararı aldı. Neden bildirmeyen dünya ünlü markalar muhtemelen 2016'da gerçekleşen terör olayları nedeni ile Fuarda yer almayacak. 

2017 İstanbul Otomobil Fuarına Kimler Katılmayacak?

Alman Otomotiv devi Volkswagen 21-30 Nisan arasında İstanbul'a gelmeyecek. Sadece kendisi değil grubundaki diğer markalar olan Audi, Seat ve Skoda'yı da Fuara göndermeyen Volkswagen lüks markaları Bugatti, Porsche, Bently ve Lamborgini'yi fuara göndermeyecek. 2017 İstanbul Otomobil Fuarında Volkswagen Grubu dışında Citroen, DS, Kia, Suzuki, Mazda ve Volvo da yer almayacak. 

Türkiye pazarında oldukça iyi satış rakamlarına sahip Volkswagen grubunun fuarda yer almaması İstanbul Otomobil Fuarına olan ilgiyi azaltabilir ve fuarın son bulmasına neden olabilir. 

2017 İstanbul Otomobil Fuarı Ne Zaman Başlıyor? Hangi Marklar Var?