728 x 902017 Ford Fiesta Tanıtımı Gerçekleşiyor

2017 Ford Fiesta Tanıtımı Gerçekleşiyor

Ford'un amiral gemisi modelleri arasında yer alan ve uzun yıllardan beri satışa sunulduğu tüm pazarlarda yüksek satış rakamlarına ulaşabilen Fiesta modeli yeniden gün yüzüne çıkıyor. 2017 Ford Fiesta modeli tasarımında küçük de olsa değişikliklerin meydana gelmesi beklenirken, tasarım noktasında asıl değişimlerin iç mekanda meydana gelmesi bekleniyor. 

Tasarımın haricinde teknoloji, motor ve şanzıman noktalarında da değişimlerin gün yüzüne çıkabileceği tahmin ediliyor. 29 Kasım Salı günü Almanya Köln'de gerçekleşecek olan tanıtım etkinliği kapsamında tüm detaylarıyla gün yüzüne çıkacak olan 2017 Ford Fiesta modelinin satışlarının ise 2017 yılının ilk aylarında başlaması bekleniyor. İlk olarak tahmin edileceği gibi Avrupa ülkelerinde satışa sunulacak olup kısa bir süre içerisinde de ülkemize giriş yapacaktır. 

Yarı kompakt tasarımı, küçük boyutlarına rağmen geniş hacmi ve son derece düşük yakıt tüketimiyle modelin ülkemizde büyük bir ilgi gördüğü herkes tarafından biliniyor. 2017 Ford Fiesta modelinin de aynı şekilde mevcut başarıyı daha üst seviyelere taşıyacağını ifade etmek yanlış olmayacaktır. 

img
Engin
EDITOR
PROFIL