728 x 902017 Ford Fiesta Modeli 29 Kasım'da Tanıtılacak

2017 Ford Fiesta Modeli 29 Kasım'da Tanıtılacak

2017 Ford Fiesta modeli büyüyen boyutları ve yeni teknolojik donanımlarıyla tanıtım için gün sayıyor. Bir süredir konuyla ilgili olarak resmi br açıklama beklenirken şaşırtan haber markanın en yetkili isminden geldi. Ford CEO'su tarafından merakle beklenen konuya dair yapılan açıklamalarda 2017 Ford Fiesta modelinin 29 Kasım'da resmi olarak tanıtılacağının altı çizildi.

Tanıtıma dair verilen ayrıntılı bilgilerde etkinliği Ford'un Almanya Köln'de yer alan fabrikalarında gerçekleştirileceği belirtiliyor. Nissan Versa, Opel Corsa, Volkswagen Polo ve Chevy Spark 2017 Ford Fiesta modelinin en güçlü rakipleri arasında yer alacak. Yaşanacak büyük rekabetten hangi modelin lider olarak çıkacağı ise şuan için bilinmiyor. 

3 ve 4 silindirli motor seçenekleriyle tercih edilebiecek 2017 Ford Fiesta modelinin bünyesinde 1.5 litre hacminde EcoBlue dizel güç ünitesinin de sunulabileceği ifade ediliyor. Tüm bu yeniliklerin yanı sıra aracın teknolojik açıdan da büyük değişimler geçireceği tahmin ediliyor. Şuan için ortaya çıkan detaylar arasında sürüş asistanı sistemleri ve gelişmiş güvenlik donanımları yer alıyor. Diğer detaylar ise tanıtım etkinliğinin ardından net bir şekilde ortaya çıkacaktır.

img
Engin
EDITOR
PROFIL

Yeni Gelişmeler

Araç Fiyatları

Araba Haberleri