728 x 902017 BMW X3 Modeli Geliyor

2017 BMW X3 Modeli Geliyor

2010 yılından beri ikinci nesliyle satışta bulunan BMW X3 modeli üretim versiyonuyla kameralara yakalandı. Kısa bir süre önce prototip modeliyle gün yüzüne çıkan aracın yeni tasarımı büyük bir merakla bekleniyordu. Kısmi bir kamuflajla birlikte ortaya çıkan 2017 BMW X3 modelinin üretim versiyonunda da açık ve net bir şekilde görüldüğü üzere beklendildiği kadar büyük bir tasarım değişikliğin meydana gelmediği görülüyor. 

Teknoloji olarak gelişme göstermesi beklenen 2017 BMW X3 modelinde en büyük değişikliğin üretim platformunda, motor seçeneklerinde ve şanzımanında yer alacağının altı çiziliyor. 

Yeni platform sayesinde 2017 BMW X3 modeli 100 kilogram kadar hafifleyecek ve bu sayede de hem yakıt tasarrufu hem de yüksek performans sunacak. Bunun yanı sıra motor seçeneklerinde ve şanzıman teknolojisinde de büyük değişimlerin yaşanacağının altı çiziliyor. 

2017 yılının Ağustos ayında üretimlerine başlanacak olan modelin resmi tanıtımının ise 2017 yılının başlarında yapılması bekleniyor. Satışlarının ne zaman başlayacağına dair ise şuan için bilgi bulunmuyor. Ortaya atılan tahminlerde ise satışların 2017 yılının son çeyreğinde başlayacağını gösteriyor.

img
Engin
EDITOR
PROFIL

Yeni Gelişmeler

Araç Fiyatları

Araba Haberleri