728 x 902016 Kasım Citroen Kış Bakım Kampanyası

2016 Kasım Citroen Kış Bakım Kampanyası

Güvenli bir sürüş için otomobillerin kışlık bakımları son derece büyük bir önem taşımaktadır. Bilindiği üzere ülkemizde kış mevsimi oldukça zorlu geçmekte ve bu durum otomobiller için negatif bir etki göstermektedir. Bu durumun farkında olan Citroen ise ülkemizde geçerli olacak kampanyaya start verdi. 

4 Kasım 2016 tarihinde başlayıp 30 Kasım 2016 tarihine kadar devam edeceği açıklanan kampanya kapsamında hem çeşitli indirimler uygulanmakta hem de araç sahiplerine hediyeler suunlmaktadır. 

Citroen Kasım ayı kışlık bakım kampanyası kapsamında periyodik olarak yapılan işlemelerin işçiliğinde, Total marka motor yağlarında ve orijinal yedek parçalarda yüzde 20 oranında indirim uygulanıyor. 

Araş Süpürgesi Citroen'den Hediye

Mekanik olarak işlem yaptıran veya 500 TL üzerinde harcama yapan Citroen otomobil sahiplerine ise araç süpürgesi hediye ediliyor. Bunun yanı sıra Michelin marka 4 adet otomobil lastiği alan Citroen sahiplerine de aynı şekilde araç süpürgesi ücretsiz olarak hediye ediliyor. Sadece Citroen yetkili servislerinde geçerli olan kampanya 30 Kasım tarihine kadar devam edecek.

img
Engin
EDITOR
PROFIL