728 x 901.5 Dizel Otomatik Dacia Sandero Stepway Fiyatı

1.5 Dizel Otomatik Dacia Sandero Stepway Fiyatı

Renault bünyesinde faaliyet gösteren Dacia oldukça ekonomik modelleriyle büyük bir beğeni topluyor. Son derece kısa bir süre içerisinde ülkemiz otomotiv pazarındaki varlığını kanıtlamayı başaran markanın ilerleyen yıllarda çok daha başarılı işlere imza atacağı düşünülüyor. 

Bilindiği üzere günümüzde birçok sebepten dolayı dizel güç ünitesi ve otomatik şanzımana sahip modeller daha çok tercih edilmektedir. Özellikle yakıt tükemi ve sürüş rahatlığı bu durumun ortaya çıkmasına direk olarak etki etmektedir. 

Bu durumun farkında olan Dacia tarafından üretilen Sandero Stepway modelinde dizel motor ve otomatik şanzıman sistemi yer almakta olup araç oldukça büyük bir ilgi görüyor. Satışa sunulduğu ilk günden beri rakipleri karşısında ön planda yer alan aracın fiyatı da oldukça uygun olunmasıyla göze çarpıyor.

Aracın kalbinde yer alan 1.5 litre hacmindeki dCi motor sayesinde istenilen performans ve verim alınırken Easy R şanzıman sistemiyle birlikte de sürüş konforu oldukça üst seviyeye çıkarılabilmektedir. 58 bin 750 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Dacia Sandero Stepway 1.5 dizel otomatik modeli farklı donanım paketleriyle de tercih edebiliyor.

img
Engin
EDITOR
PROFIL