728 x 90Yeni Volkswagen Tiguan AllSpace Teknik Özellikleri

Yeni Volkswagen Tiguan AllSpace Teknik Özellikleri

Alman otomobil devi 2016 yılının en çok satan markası olma yolunda ilerlerken yeni modellerini de gün yüzüne çıkarmaya devam ediyor. SUV pazarında Tiguan ve Touareg modelleriyle varlık gösteren markanın iki model arasında konumlanacak olan yeni bir modeli daha satışa sunmaya hazırlandığı görülüyor.

Yeni Volkswagen Tiguan AllSpace model adıyla gelecek olan aracın piyasadaki en büyük rakipleri ise Skoda Kodiaq ile Nissan X-Trail modelleri olacak. 5 ve 7 kişilik olarak satışa sunulacağı tahmin edilen aracın Tiguan modelinden daha uzun bir boya ve daha geniş aks açıklığına sahip olacağı ortaya çıkan detaylar arasında yer alıyor. 

Yeni Volkswagen Tiguan AllSpace Motor Seçenekleri

Yeni Volkswagen Tiguan AllSpace modeli hem benzinli hem de dizel motor seçenekleriyle satın alınabilecek. 1.4 litre hacmindeki TSI motor 150 HP güç çıkışıyla ve 2.0 litre hacmindeki TSI motor ise 150 HP, 180 HP ve 220 HP güç seçenekleriyle tercih edilebilecek. 

Bunun yanı sıra 2.0 TDI motor ise 150 HP, 190 HP ve 240 HP güç ile Yeni Volkswagen Tiguan AllSpace modeline güç verecek. 

img
Engin
EDITOR
PROFIL

Yeni Gelişmeler

Araç Fiyatları

Araba Haberleri