728 x 90Yeni Citroen C3 Fiyatı Açıklandı

Yeni Citroen C3 Fiyatı Açıklandı

Geçtiğimiz günlerde Yeni Citroen C3 modelinin ülkemize giriş yaptığını haber olarak otomobil tutkunlarına aktarmıştık. İlk haberimizde de bahsettiğimiz üzere aracın resmi fiyatı da kısa bir süre içerisinde açıklanmış oldu. Tüm bunlarla birlikte Yeni Citroen C3 modeli ülkemizde de resmi olarak satışa sunulmuş oldu.

Özgün tasarımıyla görenlerin dikkati çeken araç ülkemizde hem benzinli hem de dizel motor seçenekleriyle tercih edilebiliyor. Yeni Citroen C3 modeline sahip olmak isteyenlerin 52 bin 250 TL'yi gözden çıkarmaları yeterli olacaktır. 

1.2 litre hacminde PureTech 82 HP motor ve manuel şanzıman seçeneğine sahip olan giriş seviyesinde Live donanım paketi yer alıyor. Aracın aynı motor ve şanzıman seçenekleri Feel donanım paketiyle ise 57 bin 300 TL'den satışa sunuluyor. 

Dizel cephesinde ise Yeni Citroen C3 modeli 1.6 litre BlueHDi 75 HP manuel şanzıman ve Live donanım paketiyle 61 bin 450 TL'den satın alınabiliyor. Feel donanım paketinin fiyatı ise 66 bin 400 TL olarak belirtiliyor. 

100 HP güç versiyonu ve Shine donanım paketiyle Yeni Citroen C3 modeline sahip olmak isteyenlerin 69 bin 350 TL ödemeleri gerekiyor. 

img
Engin
EDITOR
PROFIL

Yeni Gelişmeler

Araç Fiyatları

Araba Haberleri