728 x 90Volvo 90 Serisine Skype Geliyor

Volvo 90 Serisine Skype Geliyor

Volvo artık 90 serisinde Skype'ye yer verecek. Şimdilik sadece 90 serisinde yer alacak olan Skype'nin beğenilmesi durumunda diğer serilerde de sunulması bekleniyor. Microsoft ile iş birliği içine giren Volvo Skype'ı S90, V90, XC90 ve V90 CC modellerinde sunacak. 

Volvo 90 serisinde yer alacak olan Skype bizim kullandığımız ücretsiz Skype'dan farklı olacak. Abonelik sistemi ile çalışan Skype eklentisi 250 kişiye kadar toplu aramayı destekliyor. Yani 250 kişi aynı anda konferans görüşme yapabiliyor. Volvo'nun 90 serisinde yer alacak olan Skype eklentisi Microsoft Office ile tam uyumlu olarak çalışabiliyor. Outlook üzerinden mail gönderme ve dosya açma gi,bi işlevleri olacak olan Volvo 90 serisinin Skype'ın sesli not tutma ve not gönderme gibi özellikler de olacak. 

Volvo teknolojik açıdan 90 serisini bambaşka bir boyuta taşıyor. Geçtiğimiz günlerde açıklanan Volvo'nun kırmızı anahtarı da sadece 90 serisinde yer alıyordu. Volvo 90 serisinin kırmızı anahtarı araç sahibinin dışında aracı kullanan herkes için kısıtlamalar getiriyordu. Kör nokta uyarı sistemini ve cruise control sistemlerini de kontrol edebiliyor.

Volvo 90 Serisine Skype Geliyor

Yeni Gelişmeler

Araç Fiyatları

Araba Haberleri