728 x 90Toyota C-HR Modelinin Büyük Başarısı

Toyota C-HR Modelinin Büyük Başarısı

Ülkemizde üretimi gerçekleştirilen ilk hibrti ve crossover model olmasıyla büyük bir önem taşıyan Toyota C-HR modelinin satışa sunulmasının ardından henüz iki hafta gibi kısa bir süre geçmesine rağmen tahmin edilenlerden daha yüksek bir satış rakamına ulaşıldığı görülüyor.

Özgün tasarımı ve geleceğe dönük teknolojik donanımlarıyla birlikte Toyota C-HR modeli ülkemizde 15 Kasım 2016 tarihi itibariyle satışa sunuldu. Aralık ayı başlangıcı itibariyle satış rakamlarına bakıldığında ise 15 gün içerisinde 1.016 adet Toyota C-HR modelinin satışının gerçekleşmesi aracın ne derece başarılı olduğunu ortaya koymaktadır. 

Toyota C-HR Hedef Büyüttü

2017 yılına girmeden sadece 15 gün içerisinde bin adetten fazla satışın gerçekleşmesi ile birlikte Toyota C-HR modeline dönük olarak hedeflerin güncellendiği de dikkatlerden kaçmıyor. Yetkililer tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamalarda Toyota C-HR modelinin 2017 yılı içerisinde ülkemiz pazarında 10 bin adetten fazla satılması amaçlandığı görülüyor. 

Türkiye genelinde bayilerin Toyota C-HR siparişlerinde meydana gelen artış da hedeflere son derece yakın bir konumda durulduğunu net bir şekilde ortaya koymaktadır. 

img
Engin
EDITOR
PROFIL

Yeni Gelişmeler

Araç Fiyatları

Araba Haberleri