728 x 90Skoda Kodiaq SUV Modeli Coupe Versiyonu Üretilecek Mi?

Skoda Kodiaq SUV Modeli Coupe Versiyonu Üretilecek Mi?

Otomobil dünyasında meydana gelen gelişmeleri yakından takip edenlerin daha iyi bileceği üzere 2017 yılında birçok yeni SUV modeli piyasaya sunulacak. Çekli üretici Skoda'nın Kodiaq modeli de en iddialı SUV modeller arasında dikkat çekiyor. 

2017 yılı Şubat ayı içerisinde ülkemizde satışa sunulacak olan Skoda Kodiaq SUV modelinin Coupe versiyonunun piyasaya sunulup sunulmayacağı ise en çok merak edilen konuların başında geliyor. Skoda tarafından resmi bir açıklama henüz yapılmamış olup yetkililer tarafından yapılan açıklamalarda ise Coupe versiyonunun da model ailesine ekleneceğine sinyal veriliyor. 

Diğer yandan ortaya atılan iddialara göre Skoda Kodiaq SUV Coupe modelinin sadece Çin pazarına özel olarak üretileceği ve Avrupa pazarına daha sonraki aşamalarda girileceği belirtiliyor. 

Bilindiği üzere son zamanlarda büyük ataklar yapan markanın henüz üretim kapasitesinde problemler yaşanabilmektedir. Bu sebepten dolayı da Coupe versiyonunun ilk etapta belirli pazarlarda sunulacağı iddialarını güçlendiriyor. Otomobil üreticileri için büyük bir pazar haline gelen Çin'de aracın büyük bir ilgi görmesi durumunda diğer ülkelerde de sunulabileceği düşünülüyor.

img
Engin
EDITOR
PROFIL