728 x 90Opel Insignia Grand Sport Çıkış Tarihi

Opel Insignia Grand Sport Çıkış Tarihi

Opel'in iddialı modeli Insignia, Grand Sport versiyonuyla gelmeye hazırlanıyor. Henüz test sürüşleri devam eden otomobilin kamuflajlı görüntüleri de internet üzerinden sürekli olarak paylaşılıyor. 

Her ne kadar kamuflaj uygulaması aracın dış tasarımını saklamakta olsa da aracın oldukça güçlü bir görünüme sahip bir şekilde ortaya çıkacağı net bir şekilde görülmektedir. 

Insignia modelinden farklı olarak Opel Insignia Grand Sport modelinin boyutlarının daha büyük olduğu dikkatlerden kaçmıyor. Tüm bunların yanı sıra 175 kilogram daha hafif bir yapıya sahip olmasıyla birlikte aracın yüksek performans ortaya koyacağı düşünülüyor. 

Dış tasarımın yanında iç mekan tasarımında da değişiklikler yer alıyor. Özellikle normale göre daha geniş ve ferah bir iç mekanın ortaya çıkarılması ve yeni teknolojilere vermesi göze çarpıyor. 

Markanın büyük bir merakla satışa çıkması beklenen Opel Insignia Grand Sport modeli 2017 yılı Mart ayı içerisinde düzenlenecek olan Cenevre Otomobil Fuarı'nda resmen tanıtılacak. Satışlarının da tanıtımının ardından kısa bir süre sonra Almanya başta olmak üzere birçok ülkede satışa sunulması bekleniyor.

img
Engin
EDITOR
PROFIL

Yeni Gelişmeler

Araç Fiyatları

Araba Haberleri