728 x 90Kia Sportage 2016 Aralık Kampanyası

Kia Sportage 2016 Aralık Kampanyası

2016 yılı SUV pazarına vurduğu damga gibi 2017 yılında da Kia Sportage modelinin büyük bir başarı göstermesi bekleniyor. Gelişmiş teknolojileri ve yüksek donanım özellikleriyle rakipleri karşısında ön plana çıkmayı başaran aracın fiyat politikasında da son derece iddialı olduğu dikkatlerden kaçmıyor. 

Kia tarafından ise ülkemizde Sportage satışının artırılması amacı ile sürekli olarak kampanyaların düzenlendiği biliniyor. 2016 Aralık ayına özel olarak da son derece dikkat çekici bir kampanyanın başlatıldığı görülüyor. Yılın son fırsatı olarak kabul edilen kampanya kapsamında Kia Sportage modeli için büyük bir indirim sunuluyor. 

11 Bin 500 TL Değerinde İndirim

Kia Sportage modeli satın almayı düşünenler için 2016 Aralık ayına özel olarak 11 bin 500 TL'ye kadar çeşitli indirim fırsatları sunuluyor. Kampanyadan yararlanarak yeni yıla yeni bir Kia Sportage modeline sahip olmak isteyenlerin Aralık ayı sona ermeden en yakın yetkili Kia bayisine uğramaları yeterli olacaktır. Bilindiği üzere yeni yılla birlikte otomobil fiyatlarında da bir miktar artış yaşanması bekleniyor.

img
Engin
EDITOR
PROFIL