728 x 902018 Volkswagen Polo Sedan Fotoğrafı Ortaya Çıktı

2018 Volkswagen Polo Sedan Fotoğrafı Ortaya Çıktı

Volkswagen Vento bir diğer adıyla Polo sedan yenilenen yüzüyle ilk defa görüntülendi. Brezilya'da mevcut olarak test sürüşleri devam ederken kamuflaj altında fotoğraflanan modelin ilk olarak büyüyen boyutları dikkat çekiyor. Aracın mevcut versiyonuna göre hem daha geniş hem de daha uzun bir şekilde üretileceğinin ortaya çıkması beklentiler arasında yer almıyordu. 

MQB platformunun giriş A0 seviyesinde yer alacağı ifade edilen 2018 Volkswagen Polo Sedan modelinin LED far detayına sahip olması akıllara maliyet problemini getiriyor. Bilindiği üzere markanın Polo modeli ekonomik aracı olarak gün yüzüne çıkmaktadır. Bu sebepten dolayı satışa sunulacağı pazarlar göz önüne alındığında test sürecinde bir takım maliyet düşürme işlemlerinin yapılabileceği düşünülüyor.

Tahmini Polo Sedan Motor Seçenekleri 

Henüz teknik detaylardan bahsetmek için erken olsa da 2018 Volkswagen Polo Sedan modelinin 1.5 litrelik dizel ile birlikte 1.4 ve 1.2 litrelik motor seçenekleriyle satıaş sunulacağı fotoğrafla birlikte ortaya çıkan ilk detaylar arasında yer alıyor. 

2017 yılının sonlarına doğru resmi olarak tanıtılması beklenen 2018 Volkswagen Polo Sedan modelinin satışlarının ise önümüzdeki yılın ilk aylarında başlaması bekleniyor.

2018 Volkswagen Polo Sedan Fotoğrafı Ortaya Çıktı
img
Engin
EDITOR
PROFIL