728 x 902017 Suzuki Swift Türkiye'de Ne Zamana Satışa Sunulacak?

2017 Suzuki Swift Türkiye'de Ne Zamana Satışa Sunulacak?

Japonya'nın ve dünyanın ünlü otomobil üreticileri arasında yer alan Suzuki'nin kompakt modeli Swift ile ilgili olarak merak edilen detaylar gün yüzüne çıkmaya başladı.

Şehiriçi başta olmak üzere şehir dışında da büyük bir rahatlık sunan 2017 Suzuki Swift modelinin düşük hacimli fakat yüksek performans değerlerine sahip motor seçenekleriyle satışa sunulacağı görülüyor. 1.0 litre hacmindeki motor seçeneğiyle dikkat çekici bir ivmelenmeye sahip olacağı ifade edilen aracın ayrıca 1.2 litre hacme sahip bir motor seçeneğiyle daha satışa sunulacağı belirtiliyor. 

2017 Suzuki Swift modeliyle ilgili olarak ortaya çıkan bilgilerde aracın 4 Ocak 2017 tarihinde ilk olarak kendi ülkesi Japonya pazarında satışa çıkacağının altı çiziliyor. Bunun yanı sıra diğer ülkelerde ne zaman satışa sunulacağına dair detaylar da ortaya çıkmaya başladı. 

Bilindiği üzere 2017 Mart ayında Cenevre Otomobil Fuarı gerçekleştirilecek ve bu fuar otomobil dünyası için son derece büyük bir önem taşıyor. 2017 Suzuki Swift modelinin de fuar kapsamında tanıtılacağı ve fuarın ardından da ülkemizin de aralarında bulduğu birçok pazarda satışa sunulacağı tahmin ediliyor.

img
Engin
EDITOR
PROFIL

Yeni Gelişmeler

Araç Fiyatları

Araba Haberleri