728 x 902017 Seat Leon Ocak Ayına Özel 62 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla

2017 Seat Leon Ocak Ayına Özel 62 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla

İspanyol marka Seat'ın amiral gemisi modeli Leon 2017 Ocak ayına özel olarak ülkemizde kampanya kapsamında satışa sunuluyor. 2016 yılında birçok kampanya düzenleyerek en uygun şartlar altında satış gerçekleştiren markanın 2017 yılına da hızlı bir kampanyayla giriş yaptığı görülüyor. 

2017 yılı Ocak ayına özel olarak düzenlenen kampanya kapsamında Seat Leon için iki farklı fırsatın sunulduğu dikkatleri çekiyor. Yeni bir otomobil sahibi olmak isteyenlerin mutlaka bu kampanyadan yararlanmaları tavsiye ediliyor. 

Seat Leon Style 62 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla

İlk fırsatta Seat Leon modelinin Style donanım paketiyle 62 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğuna dikkat çekiliyor. Giriş seviyesi Style donanım paketinde 5 inç büyüklüğünde dokunmatik ekran, alüminyum alaşımlı 16 inç jantlar, start&stop sistemi ve bölgesel klima teknolojisi dikkatleri üzerine çekiyor. 

Güç ünitesi olarak ise aracın kalbinde 1.2 litrelik 110 HP gücünde TSI motorun yer aldığı görülüyor. 

İkinci fırsatta ise Seat Leon modelinin benzinli versiyonlarına özel olarak indirim yapılıyor. Bu kapsamda Seat Leon modelinin benzinli motor seçeneklerine sahip tüm versiyonlarında 4 bin 800 TL'ye varan indirimler sağlanabiliyor.

img
Engin
EDITOR
PROFIL

Yeni Gelişmeler

Araç Fiyatları

Araba Haberleri