728 x 902017 Honda CR-V Modeli Görüntülendi

2017 Honda CR-V Modeli Görüntülendi

İlk olarak ABD pazarında satışa sunulacak olan 2017 Honda CR-V modelinin yeni görüntüleri ortaya çıktı. Yeni kasasıyla görenleri büyüleyen aracın tasarım olarak son derece dikkat çekici detaylara sahip olduğu dikkatlerden kaçmıyor. 

Ön ve arka far gruplarından tampon tasarımlarına kadar oldukça heybetli bir görünüm ortaya koyan Honda'nın SUV segmentinde CR-V modeliyle birlikte daha güçlü bir konumda yer alması bekleniyor. 

Gelişmiş teknolojileri bünyesinde barındıran 2017 Honda CR-V modelinde 1.5 litre ve 2.4 litre hacminde DOHC güç seçenekleri yer alacak olup yeni motor seçenekleriyle birlikte aracın hem daha düşük yakıt tüketim değerine hem de daha yüksek bir performansa sahip olacağı tahmin ediliyor. Ortaya çıkan teknik detaylar da bu durumu net bir şekilde ortaya koyuyor. 

Tüm bunların yanı sıra aracın birden çok farklı sürüş moduna sahip olması 2017 Honda CR-V modelinin benzersiz bir sürüş deneyimi sunacağının altı çiziliyor. Büyük bir merakla aracın satışa sunulacağı gün beklenmektedir.

img
Engin
EDITOR
PROFIL

Yeni Gelişmeler

Araç Fiyatları

Araba Haberleri